top of page

COVID - 19

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo, prosimy o stosowanie się do zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS) oraz wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny. Standardowe zalecenia zapobiegania rozprzestrzenianiu się infekcji obejmują: regularne mycie rąk lub odkażanie płynem dezynfekującym na bazie alkoholu, zakrywanie ust i nosa podczas kaszlu i kichania, unikanie bliskiego kontaktu z osobami wykazującymi objawy chorób układu oddechowego i zachowanie dystansu społecznego - co najmniej 2 metry odległości.

 

Jakie procedury podejmujemy w celu zapewnienia bezpieczeństwa?

1. Każdy gość przechodzi wywiad epidemiologiczny.

2. Obiekt umieścił przy wejściu do apartamentu, dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk dla gości.

3. Obiekt zapewnia po każdym wymeldowaniu gości dezynfekcję wszystkich sprzętów, uchwytów, klamek, okien, luster, blatów, itp. odpowiednim środkiem do dezynfekcji. Fotele, softy, krzesła, podłogi, dywany, itp. są dezynfekowane urządzeniami parowymi w temperaturze 100 stopni.

 

4. Wszystkie naczynia, garnki, patelnie, szklanki, sztućce i inne są myte tylko i wyłącznie w zmywarce w wysokiej temperaturze.

5. Po wymeldowaniu gości apartament jest wietrzony przez długi okres czasu.

6. Pomiędzy rezerwacjami zachowana jest przerwa minimum jednego dnia, aby gruntownie przygotować obiekt dla następnych gości

7. Na życzenie gości istnieje możliwość wykonania ozonowania pomieszczeń za dodatkową opłatą 70 zł

8. W obiekcie znajduje się instrukcja dot. mycia rąk, zakładania i zdejmowania rękawiczek, 

 

9. W przypadku pojawienia się w obiekcie gościa z objawami koronawirusa lub potwierdzonym koronawirusem obiekt wstrzymanie przyjmowanie gości oraz zobowiązuje się do powiadomienia właściwej miejscowo powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej i stosowania się ściśle do wydawanych instrukcji i poleceń.

Lekarze z kombinezonami ochrony bakterio

Aby przejśc dalej kliknij

bottom of page